ha4k-b0y.tk
Main
Login
Registration
Thursday, 12.13.2018, 3:07 PMWelcome Guest | RSS
Meni

Komentari :))

Kako vi izgleda sajtov?
Rate my site
Total of answers: 8

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Login form

Политика за приватност


Секогаш кога ќе ја посетите мојата web страница, мојот web сервер го регистрира вашиот домен и IP адресата, заедно со уште неколку технички податоци во врска со сесијата. Секоја информација која мојот web сервер може да ја регистрира користи само за внатрешна намена. Податоците не се користат на начин со кој би се открила информација која би ја идентификувала личноста на надворешни лица. Во никој случај нема да ги собираме вашите лозинки или информации поврзани со нив. Мојот web сервер ги задржува датотеките со извештај од сите пристапувања на веб страната и го следи сообраќајот во мрежата заради управување со страната.


Во овие датотеки се наоѓаат следните информации:

Име на барателот: име и/или IP адреса на компјутерот кој пристапува на страната
Корисник-агент: вид на пребарувач, неговата верзија, и оперативен систем на компјутерот кој пристапува
Повикување: web страна од која е дојден корисникот
Емаил: емаил адресата на корисникот (доколку е пополнет формулар)
Системски датум: датум и време кога е направен пристапот на серверот


Доколку се испрати e-mail порака до www.ha4k-b0y.tk или се пополни web-формулар со прашање или коментар кој содржи информација за идентификување на личноста, таквата информација ќе се употреби само за одговор на барањето. Таквата информација не се користи на било каков начин со кој би се откривала информацијата за идентификација на личноста кон страни лица освен ако не се бара тоа законски од Администрацијата на страната.


Во одредени случаи ќе запишеме информации во форма на "Cookies" на вашиот компјутер, со цел да ја приспособиме посетата на web страниците според вашите потреби и навики. Сите информации кои се меморираат во рамките на "Cookies" можат да бидат искористени само за потребите на web услугата и тоа на начин на кој вашата приватност нема да биде загрозена.

ha4k-b0y.tk ќе се обиде на најдобар можен начин да ги заштити вашите лични информации, но со самото користење на нашата страница вие се согласувате дека нема да сметате дека ha4k-b0y.tk е одговорна доколку таквите информации бидат украдени, објавени или случајно изменети и дека нема да преземате било какви правни мерки или да барате оштета.

Последна промена: Januari, 2011

ALm1R.RuLz@Hotmail.Com,ha4k-b0y@hotmail.com

Power by ha4k-b0y (ALm1R.RuLz).
Prebaruvanje
widgeo.net

Kalendar
«  December 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Forum Prijateli
  • Create your own site


  • Copyright MyCorp © 2018Create a free website with uCoz